Lokální podnikatel - nová služba pro Vás | O2 Fórum pro Internet
News

Lokální podnikatel - nová služba pro Vás

Lokální podnikatel - nová služba pro Vás
Úroveň
Odznak +1

Podnikáte a chcete, aby o vás okolí vědělo?

Právě jsme pro naše zákazníky spustili nový program s názvem Lokální podnikatel. Dvakrát do měsíce tak můžete zdarma inzerovat až sedm dní v aplikaci O2 Extra výhody. Inzerovanou nabídku uvidí zákazníci ve vzdálenosti do 15 km v nové sekci Lokální, kterou jsme do aplikace přidali. Chceme tak dlouhodobě podporovat menší místní podnikatele.

Pokud máte případné dotazy, neváhejte se obrátit na naši podporu skrze chatovací okénko na stránce www.lokální-podnikatel.cz.


Víte o někom, kdo by potřeboval pomoct s inzercí?

Pokud znáte někoho, jehož produkty či služby by mělo znát i celé okolí, můžete mu naši nabídku doporučit a podpořit svého lokálního podnikatele.


Možná denně jezdíte kolem a ani o tom nevíte.

Naši zákazníci, kteří využívají O2 Extra výhody, si mohli všimnout nové sekce Lokální v mobilní aplikaci i na webových stránkách, kde se zobrazují inzeráty podnikatelů v jejich blízkém okolí. Nejčastěji se zde objevuje inzerce z oboru gastronomie, řemesel či realitních a cestovních kanceláří. Podívejte se na aktuální nabídky a možná zjistíte, že je za rohem nová kavárna, obchod se zdravou výživou nebo šikovný automechanik. Více informací naleznete tady.

Žádná odpověď

Zatím nikdo neodpověděl, buďte první!

Odpověď